אודות

היה היה פעם

היה היה פעם

החל משנת 1995 מייסדי החברה, יוסי ברג וגיל טוריאל עוסקים בתחום היזמות והשקעות הנדל"ן בישראל. במקביל מוקמת המכללה להוראת יזמות והשקעות בנדל"ן ע"י יוסי ברג. 

2008

2008

בעקבות פיתוח ענף השקעות הנדל"ן בארה"ב, יוסי מזהה כי סטודנטים ומשקיעים רבים אינם בוחנים כראוי את הנכסים אותם הם רוכשים ואף לעיתים רוכשים חתול בשק. בעקבות כך נוצרת סדנה העוסקת במתן כלים מעשיים לבדיקת השקעות נדל"ן בארה"ב. הסדנה מועברת עד היום באותה מתכונת אחת לחודש כאשר הועברו למעלה מ- 150 סדנאות בהם השתתפו למעלה מ- 7,000 איש

2011

2011

לאחר שמייסדי החברה רכשו נכסים בארה"ב ובעקבות בקשה של משקיעים וסטודנטים לאיתור הזדמנויות השקעה בארה"ב, מוקמת חברת SAFE FUTURE הפעילות בשנים הראשונות היא בניית בתים צמודי קרקע חדשים, SINGLE FEMILT HOUSES באזורים מתפתחים עם עליית ערך מוכחת במדינות אלבמה וג'ורג'יה בדרום מזרח ארה"ב.

2014

2014

בעקבות התרחבות מאגר הלקוחות של SAFE FUTURE החברה מתרחבת ומקימה מחלקת שירות לקוחות המעניקה ליווי מלא ואישי לכל מה שמשקיע בנדל"ן בארה"ב צריך לרבות פתיחת חשבון בנק אמריקאי, ממשק פעיל מול חברות הניהול מהגדולות ביותר בארה"ב, העברת בעלות ועוד.

2017

2017

בשל העבודה מול משקיעים ובזכות הקשרים שיש לsafe FUTURE עם גופי מימון ובנקים אמריקאים, החברה מצליחה לייצר לקהל המשקיעים הישראלים יכולת מינוף באמצעות לקיחת מימון בפריסה נוחה ובטוחה. היכולת לקבל מימון לצד תכנון מס נכון מביאה למשקיע אלטרנטיבת השקעה מוצלחת.

2019

2019

לאחר שsafe future נכנסה לשוק הבנייה הרוויה בארה"ב , MULTI FAMILY, היא מרחיבה את הפרוטפוליו הנכסים שברשותה ומאפשרת למשקיעים להשקיע במתחמי הבניה הרוויה או לחילופין להיכנס ליזמות משותפת עם החברה.

כתבו עלינו

בדקו לפני שתשקיעו
בנדל"ן בארה"ב

ההזדמנות לתשואה גבוהה ועליית ערך אפשרית כשמשקיעים בנדל"ן בארה"ב, אבל חייבים לעשות שיעורי בית לפני שקונים חתול בשק

לכתבה המלאה לחצו >

איך קונים נדל"ן
בטוח ורווחי בארה"ב?

מחקרים רבים מגלים כי ההזדמנות האמיתית להרוויח נמצאת בנדל"ן האמריקני.


לכתבה המלאה לחצו >

הישראלים שקונים את אמריקה

"שוק הדירות בארה"ב נמצא במגמת עלייה",
אומר עו"ד יוסי ברג

לכתבה המלאה לחצו >

קנינו בית להשקעה בארה"ב ב-50 אלף דולר

ברגע שהקונים מבצעים את העסקה, הם לא מסתמכים על ידע, על בדיקה או על עובדות, אלא קונים חלום, גם אם הם עצמם אנשי נדל"ן בישראל.
לכתבה המלאה לחצו >

תכנית חיסכון

יוסי ברג ו- Safe Future
בתוכנית חיסכון בערוץ 2


לכתבה המלאה לחצו >

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה:

רגע לפני שאתם עוזבים

על קרן ההזדמנויות החדשה שלנו שמעתם?

למה אתם מחכים?

Open chat
היי, איך נוכל לעזור לך?
Powered by